Veli Görüşme Günü

Değerli Velilerimiz,

öncelikle 2021 yılının size sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini dileriz. Önümüzdeki aylarda büyük ölçüde normal koşullarımıza geri dönebilmemizi ümit ediyoruz.

Bu mektup ile sizleri, koronavirüs sebebiyle daha farklı şekilde düzenleyeceğimiz veli toplantıları hususunda bilgilendirmek istiyoruz. Veli toplantıları 18, 20 ve 21 Ocak 2021 tarihlerinde 14- 17 saatleri arasında ONLINE olarak gerçekleştirilecektir.

Veli toplantılarında uygulanacak yönteme ilişkin ayrıntılı bilgiler ile sisteme kayıt işlemini ve öğretmenlerle görüşmek için randevu alma işlemini açıklayan belgeler yakın zamanda okulumuzun internet sitesinde yayınlanacaktır. Velilerimiz, 13 Ocak 2021, Çarşamba gününden itibaren randevu alabileceklerdir. Görüşme gerekliliği gören sınıf öğretmenlerimiz yukarıda belirtilen tarihe kadar aynı yolla sizinle irtibata geçecektir.

Uygulanacak yöntem yeni ve alışılmamış olduğu için sizlere, sunulacak bilgilerin yanı sıra, 14 Ocak 2021, Perşembe günü 11. ve 12. derste (14.30 – 15.30 saatleri arasında) doğrudan çocuğunuzun sınıf öğretmenine başvurarak sorularınıza yanıt alma imkanı sunulacaktır.

Böylece sadece sisteme kaydolan ve randevu alan velilerimiz veli toplantı günlerinde öğretmenlerimizle görüşme yapabilecektir. Acilen görüşme yapılması gerekmeyen hallerde öğretmenlerimizin haftalık öğretmen-veli görüşme saatlerinden yararlanmanızı rica ederiz.

Görüşmelerin iyi ve güzel geçmesini dileriz.

Saygılarımızla,

Didem Veyisoğlu                                              Hans Brügmann

Türk Müdür Başyardımcısı                                Okul Müdürü


Aşağıda yer alan linkten belgeye/belgelere ulaşabilirsiniz: